czwartek, 30 listopada 2023

Indywidualne lekcje tańca 2024 - SIEDLCE / WĘGRÓW

 

Pierwszy taniec Młodej Pary jest wyjątkowym i ważnym wydarzeniem, które na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary oraz gości weselnych. To świetna okazja przedstawienia gościom Pary Młodej, a w szczególności Panny Młodej w całej okazałości.

Dlatego warto wcześniej o tym pomyśleć i poświecić trochę czasu na naukę tańca. 

Muzyka, utwór, taniec i choreografia taneczna, powinna współgrać i być spójna z charakterem zaplanowanej imprezy, wielkością miejsca do tańca, a także z Państwa strojami, temperamentem, czasami wspomnieniami, które wiążą wydarzenia z jakimś utworem. 

Coraz częściej Państwo bardzo starannie się do tego przygotowują wybierając do nauki konkretny taniec: walc angielski, wiedeński lub tango. Chętnie pomożemy w doborze muzyki, utworu, choreografii, tańca, którego wybór jest często dużym problemem. Jeśli mają Państwo "swoją piosenkę", podpowiemy co można do niej zatańczyć.

Prywatne lekcje tańca umożliwią Wam naukę dowolnie wybranego tańca. Nauka tańca pozwoli Wam opanować wybrany taniec lub grupę tańców w sposób możliwie optymalny. To Wy decydujecie z jaką intensywnością będziecie się uczyć, czy będzie to jedna lekcja, czy kilka, raz w tygodniu czy codziennie. A może wspólne lekcje razem z parą drużbów lub rodziców. Program zajęć dostosowany jest tylko do Was, do Waszego tempa nauki co czyni naukę tańca wielce efektywną..Zajęcia mogą odbywać się w dniach powszednich, w godzinach 7.00-22.00, 
w dni weekendowe: sobota 8.00-20.00, niedziela 9.00-17.00. 

 Termin kolejnych zajęć jest każdorazowo wspólnie ustalany.

Cena jednej lekcji  (1 para): 
60 min - 130 zł
90 min - 180 zł

Cena jednej lekcji (2 pary):
60 min - 180 zł
90 min - 240 zł
 
 
 
Zapisy i szczegółowe informacje:
 telefon: 601991189, e-mail: 
 taniecsiedlce@gmail.com
 


Subskrybuj kanał You Tube / Glinka-ART